Realizace střech

Realizujeme střechy, které jsou stylové, funkční a trvanlivé. S námi získáte kvalitu a spolehlivost, kterou hledáte. Ať už potřebujete novou střechu nebo opravu stávající, s námi budete vždy v suchu.

01 Typ střechy

Existuje mnoho typů střech, jako je plochá, pultová, šikmá, sedlová a mansardová. Každý typ má své vlastní výhody a nevýhody a volba závisí na estetických preferencech, funkčních potřebách a rozpočtu.

02 Konstrukce střechy

Základem pro každou střechu je pevný a stabilní rám. Typické materiály používané při výstavbě střechy zahrnují dřevo, ocel nebo hliník. Střešní krytina může být vyrobena z materiálů jako je beton, šedá litina, kámen nebo asphaltový šindel.

03 Hydroizolace

Důležitou součástí stavby střechy je zajištění její správné izolace. Tato izolace musí být odolná proti vodě a zároveň umožňovat odvod páry z vnitřku budovy.

04 Zateplení

Zateplení střechy pomáhá udržovat vnitřní teplotu v budově a zlepšuje energetickou efektivitu. Existuje mnoho typů zateplení, jako jsou fólie, desky nebo vlákna. Je důležité zvolit správný typ izolace pro konkrétní typ střechy a klimatické podmínky.